Rezidenca jone ofron 24 apartamente ( per 5 persona ) 2 suita ( per 3 persona ), Televizor, Kondicioner dhe ambjente gatimi. Gjithashtu keni dhe nje Bar ne buze te detit ku mund ti shijoni pushimet tuaja me se miri.

Sherbime

Sherbimet qe ne ofrojne jane te shumta dhe mjaft cilesore. Pritja e klienteve ne aeroport dhe shoqerimi ne pikat turistike te qytetit te Vlores ofron per klientet tane. Gjithashtu ne ofrojme dhe plazhin tone privat, kend lojrash per femijet, parkim, shetitje ne det me akuaskuter dhe minimarket.

Piceria

Gatimi i picave tradicionale me furre druri kombinuar me qetesine dhe panoramen e mrekullueshme te gjirit te Vlores jane nje eksperience qe duhet ta provoni.

Radhima

Radhima ka nje pozicion gjeografik te favorshem per sa i takon turizmit. Duke qendruar ne nje pozicion te ndermjetem ne rrugen e vetme nacionale qe lidh Vloren me Orikumin, Himaren, e me tej deri ne Sarande, ajo ka favorin te ofroje pika me interes historik si VLora, Kanina, Amantia, Mavrova, Orikumi, Himara etj.